rencontre adulte coquine sur bressuire

Drzwi przesuwne

Airoli Promienie słoneczne i świeże powietrze: czy przy takiej pogodzie nie macie Państwo czasami ochoty w kilku ruchach rozszerzyć granicy mieszkania? SIMROF to potrafi – za pomocą zaawansowanych technicznie systemów drzwi przesuwnych i składanych. Wszystkie zapewniają dużą oszczędność miejsca, gdyż skrzydła przesuwane są w kierunku równoległym i dzięki dużej powierzchni wpuszczają wiele światła.

rencontres gays sur meudon Drzwi unoszono-przesuwne HST pracują niemal bezgłośnie i zapewniają dziecinnie łatwy dostęp do świata zewnętrznego.

Drzwi uchylno-przesuwne PSK łączą w sobie zalety funkcji przesuwania i uchylania: skrzydła drzwi zawieszone są na rolkach łożyskowanych na kulkach, dają się dziecinnie łatwo przesuwać i do tego jeszcze uchylać.

Zaś drzwi składano-przesuwne, nazywane także harmonijkowymi, tworzą kompletnie przeszkloną ścianę, którą można niemal całkowicie otworzyć.

Wybierzcie Państwo optymalne rozwiązanie z szerokiej oferty systemów drzwi przesuwnych. Wszystkie systemy przekonują estetycznym wyglądem i perfekcyjną funkcjonalnością.

Patio S

Veka Side

Drzwi harmonijkowe

Zamów Wycenę