Ogrody zimowe

opis randki po angielsku

chrześcijańskie szybkie randki kraków System ogrodów zimowych to niestandardowa propozycja uwzględniająca wymagania Klientów ceniących oryginalne rozwiązania. Ogrody zimowe przeżywaja obecnie renesans i stają się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w wielu domach. Dotyczy to zarówno tych nowowybudowanych jak i tych już istniejących, w których aby zyskać piękną oranżerię można zaadaptować taras.

To luksusowe rozwiązanie dla wymagających, umożliwiające całoroczny wypoczynek w otoczeniu światla i zieleni. Dzięki nim nawet w środku mroźnej zimy możemy cieszyć się pięknymi roślinami. Ogrody dobudowane do ściany budynku poprawiają przy okazji bilans cieplny budynku. Projekty ogrodów wykonujemy według indywidualnych gustów i upodobań Klientów, w dowolnym stylu i kolorystyce.

Do tworzenie konstrukcji ogrodów zimowych wykorzystywany jest system PF 152WG, który pozwala na stosowanie ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych oraz łączenie go z pozostałymi systemami okiennymi-drzwiowymi i przesuwnymi co pozwala nam na zaspokojenie najwybredniejszych gustów naszych klientów.
System przeznaczony jest do wykonywania ogrodów zimowych i innych konstrukcji przestrzennych. Konstrukcja połaci dachowej systemu może być wykonana z zastosowaniem kształtowników fasadowych wykorzystywanych w systemie PF 152 lub na bazie kształtowników systemowych PF 152WG odwróconych krokwi.
Całość oparta może być na słupkach fasadowych, słupkach z systemów okienno-drzwiowych, jak również na systemowych słupkach wzmocnionych PF 152WG. System krokwi dachowych umożliwia zastosowanie standardowych listew przyszybowych z systemów okienno-drzwiowych. Połączenie krokwi z ryglami odbywa się identycznie jak w przypadku systemu fasadowego PF 152. Elementy połaci dachowej mocowane są za pomocą połączenia zawiasowego na belce przyściennej oraz za pomocą złączek systemowych na belce okapu z systemową rynną okapu. System dachu jest w pełni kompatybilny z dostępnymi w ofercie Ponzio systemami przesuwnymi i okienno-drzwiowymi.

http://palawork.it/?charka=incontri-pescara&088=d5 Charakterystyka
– pozwala na łączenie profili systemu PF 152WG z pozostałymi systemami okienno-drzwiowymi: m.in. PT52, PT 60, PE 68, PE 78, SLIDING 900, SLIDING 1200TT
– umożliwia tworzenie bardzo złożonych i skomplikowanych konstrukcji (zastosowany w elementach belki okapu i belki przyściennej system „przegubowy” pozwala na obrót płaszczyzny dachu w granicach od 7 do 45 stopni pochylenia względem poziomu)
– zastosowane rozwiązania ułatwiają prefabrykację profili
Kształtowniki aluminiowe
EN AW-6060 wg PN-EN 573-3 stan T6 wg PN-EN 515 Al Mg Si 0,5 F22 wg norm DIN 1725 T1, DIN 17615 T1
Wypełnienia
szyby zespolone, panele nieprzezierne, poliwęglan
Sposoby wykończenia powierzchnia
Malowanie proszkowe farbami poliestrowymi – spełniające wymogi Qualicoat. Do wyboru kolory z palety RAL; anodowane w kolorach naturalne aluminium, oliwka, szampański, złoty, brązowy – spełniające wymogi Qualanod: lakierowanie na “kolor” drewna
Uszczelki
z kauczuku syntetycznego EPDM wg normy DIN 7863 i normy wykonawczej wg ISO 3302-01, E2
Akcesoria
złączki krokwi, złączki słupów systemowych, wkręty, śruby, podkładki z aluminium, stali nierdzewnej lub ocynkowanej.

Zamów Wycenę