PERFECTLINE

http://timeadn.com/?narychniki=rencontres-gratuites-%C3%A0-gravelines&43f=cc Szeroka gama kolorów i deseni zadowoli najbardziej wyszukane gusty i pozwoli na harmonijne wkomponowanie eleganckich okien w każdy rodzaj fasady. Styl okna podkreślają uszczelki; klasyczne i wyraziste – czarne lub eleganckie i stonowane – szare. Wybór jednej z nich daje dodatkowe możliwości kształtowania architektury własnego domu.

Stosownie do swojej nazwy,  dazedly system VEKA Perfectline to perfekcja w każdym calu, także w wewnętrznej konstrukcji profila. Szerokość 70 mm oraz pięć komór zapewniają optymalne właściwości użytkowe – wysoką izolacyjność termiczną, idealną ochronę przed hałasem, gwarantowaną stabilność okien przez cały okres ich użytkowania.

Totonicapán Nowa konstrukcja osi wrębu okuciowego 13 mm, to dostosowanie systemu do rosnących wymagań rynku. Pozwala na zamontowanie okuć nowej generacji, zapewniających wyższy standard bezpieczeństwa.

1. CIEPLEJ
Dobre okna muszą izolować tak, by w domu było przyjemnie nawet przy największym upale, czy mrozie. Perfectline spełnia ten warunek, dzięki lepszej izolacji termicznej, jaką gwarantuje zastosowanie pięciokomorowego systemu.

2. STABILNIEJ
Nowoczesne okna są niezwykle trwałe i zachowują swoje parametry przez dziesiątki lat użytkowania. Dzięki zastosowaniu szerszego 70 mm profila, Perfectline jest bardziej stabilny od innych rozwiązań.

3. CISZEJ
Skuteczne tłumienie hałasu, to warunek dobrego samopoczucia i zdrowia wszystkich mieszkańców domu. Dzięki specjalnej konstrukcji profila, system Perfectline skuteczniej chroni przed uciążliwym hałasem dochodzącym z zewnątrz.

4. BEZPIECZNIEJ
Nowoczesne okna już w wersji podstawowej posiadają specjalne stalowe wzmocnienie w skrzydłach i ościeżnicach. Perfectline, dzięki możliwości głębszego osadzania szyb oraz montażu szyb antywłamaniowych, zagwarantuje najwyższe bezpieczeństwo Twojej rodzinie.

5. KOMOROWY system nowej generacji
System VEKA Perfectline został tak zaprojektowany, aby w konstrukcjach można było wykorzystywać inne produkty wielokomorowych systemów VEKA. Stwarza to praktycznie nieograniczone możliwości wzbogacenia systemu VEKA Perfectline poprzez wykorzystanie większości sprawdzonych rozwiązań systemu VEKA Topline. To harmonijne współgranie systemów, niezależnie od ich indywidualnych zalet i możliwości konstrukcyjnych pozwala na opracowanie rozwiązań, które zapewnią spełnienie najbardziej indywidualnych życzeń.

Systemy okienne VEKA Perfectline AD Wszystkie linie profili Perfectline ekstrudowane są wyłącznie na stabilizatorach wapniowo-cynkowych. Nie zawierają zatem stabilizatorów ołowiowych.

1. Wyróżniająca się zaokrąglonymi konturami skrzydła, elegancka linia profili Perfectline Oval sprawia, że pasują one do każdego stylu architektonicznego. Nowe profile  Perfectline Swing charakteryzują się ponadto zaokrągloną linią ramy, co nadaje kształtom    wykonanych z nich okien wyjątkowej estetyki. W efekcie uzyskujemy wzornictwo spełniające najwyższe wymagania.
2. Równe i gładkie powierzchnie są łatwe w pielęgnacji i nie wymagają konserwacji.
3. Zlicowane listwy przyszybowe powodują, że skrzydło ma jednolity, łagodny kształt.
4. Profile skrzydła i ramy okiennej mają w sumie wysokość jedynie 118 mm, co sprawia, że okno posiada większą powierzchnię szyby i doskonale doświetla pomieszczenie.
5. Pięciokomorowy system zapewnia doskonałą ochronę cieplną oraz silne tłumienie hałasu.
6. Dwie uszczelki z powierzchniami ukierunkowanymi – jak profile – ze spadkiem 15 stopni dają doskonałą ochronę przed niekontrolowaną wymianą powietrza i znakomicie odprowadzają wodę oraz zanieczyszczenia.
7. Pewne osadzenie szyby w profilu o głębokości 24 mm powoduje, że okno staje się bezpieczne i trudniej je sforsować niepożądanym gościom oraz pozwala ograniczyć skraplanie się na szybie pary wodnej.
8. Możliwość stosowania szyb o grubości od 14 do 42 mm bez konieczności użycia dodatkowych profili.
9. 13-milimetrowa oś wrębu okuciowego daje lepsze zabezpieczenie przed wyłamaniem lub wyjęciem okna.
10. Profile o szerokości 70 mm dają dużą odporność na warunki atmosferyczne.
11. Systemowo obliczone wzmocnienia stalowe zapewniają idealną statykę i bezpieczeństwo.
12. Profile Perfectline pozwalają bez dodatkowych zabezpieczeń zbudować skrzydło o szerokości 1500 mm

Veka Perfectline Swing
Nowe profile Perfectline Swing charakteryzują się zaokrąglonymi konturami skrzydła oraz linii ramy. Równe i gładkie powierzchnie są łatwe w pielęgnacji i nie wymagają konserwacji. Profile skrzydła i ramy mają wys. jedynie 118 mm, cosprawia, że okno posiada większą powierzchnię szyby i doskonale doświetla pomieszczenie. 5-komorowy system zapewnia doskonałą ochronę cieplną oraz tłumienie hałasu.

 
Veka Perfectline Oval

Elegancka linia profili Perfectline Oval wyróżnia się zaokrąglonymi konturami skrzydła co sprawia, że pasują one do każdego stylu architektonicznego. W efekcie uzyskujemy wzornictwo spełniające najwyższe wymagania. Doskonałą stabilność okna gwarantuje podwójnie złożone, zamknięte wzmocnienie stalowe montowane wewnątrz całej długości i szerokości ramy okiennej i skrzydła oraz odpowiednio grube ścianki.
 
Veka Perfectline klasyczny

Pięciokomorowy system zapewnia doskonałą ochronę cieplną oraz silne tłumienie hałasu. Gładkie powierzchnie są łatwe w pielęgnacji i nie wymagają konserwacji. Specjalna konstrukcja wzmocnienia gwarantuje idealną statystykę i bezpieczeństwo. Doskonałe osadzenie szyby powoduje, że okno jest bezpieczniejsze i trudniej je sforsować niepożądanym gościom.

Zamów Wycenę