Super wytrzymałe i niewidoczne okucia do okien.

roanne dating NOWE OKUCIE AKTIV PILO SELEKT
Pozwala konstruować skrzydła o powierzchni 3m2, i wadze 150 kg.
Moda na duże przeszklenia i wąskie profile, zwiększone zainteresowanie oknami o podwyższonej energooszczędności i dźwiękochłonności to najnowsze tendencje w budownictwie. Do takich rozwiązań potrzebne są wyjątkowo wytrzymałe okucia, zwłaszcza gdy okna wyposażone są w potrójne pakiety szybowe.ActivPilot Select stwarza nowe pole do działania projektantom i producentom okien. Najnowsze okucie uchylno-rozwierane firmy Winkhaus, całkowicie ukryte w luzie wrębowym, pozwala konstruować okna o powierzchni skrzydła 3 m kw. i wadze 150 kg.

 

 

Okucia w tej klasie wagowej i do tego całkowicie ukryte w luzie wrębowym są bardzo trudne do skonstruowania. ActivPilot Select to jedyne takie rozwiązanie na rynku. Wysoka wytrzymałość nowego systemu polega na opatentowanym pomyśle inżynierów Winkhausa – specjalnej konstrukcji dolnego zawiasu. Rozwiązanie to gwarantuje wysoką stabilność, prosty montaż i łatwość użytkowania.
System okuć uchylno-rozwieranych activPilot Select ma budowę modułową i jest podzielony na 2 klasy wagowe. Okucie standardowe jest przystosowane do okien o maksymalnym ciężarze skrzydła 100 kg. Poprzez zastosowanie tylko dwóch dodatkowych elementów: szyny zawiasu skrzydła i adaptera uzyskujemy okucie przystosowane do skrzydeł o ciężarze 150 kg. Dodatkowe elementy powodują inny rozkład sił działających na okucie; przeniesienie ciężaru skrzydła na dolne naroże ościeżnicy. Dzięki temu rozwiązaniu można wyposażyć w bardziej wytrzymałe okucie także okna już zamontowane, jeśli na przykład użytkownik zdecyduje się na wymianę szyby na cięższą – o lepszych parametrach izolacyjnych.

 

Okna z okuciem Select można projektować zgodnie z indywidualnymi upodobaniami odbiorcy. Montowane w luzie wrębowym zawiasy nie są widoczne, dlatego dozwolone są wszystkie kolory i faktury stolarki. activPilot Select sprawdza się nie tylko w budynkach nowoczesnych ale i w obiektach zabytkowych, poddawanych renowacji, gdyż pozwala im zachować swój pierwotny styl.

Okucie activPilot Select zajęło 1 miejsce w konkursie Nowość Roku 2010. Zwycięzcę wyłonili czytelnicy Forum Branżoweoo spośród ponad 200 nowych produktów w branży okien i drzwi, prezentowanych na łamach czasopisma.

 

 

 

Charikar Drzwi płaszczowe Ponzio PE 78

Nowy system drzwi został opracowany z myślą o wysokich wymaganiach estetycznych i użytkowych. Jego głównym walorem jest uzyskanie efektu jednolitej płaszczyzny skrzydła drzwiowego, którego dekoracyjne wykończenie zależy od rodzaju zastosowanego panelu. W skrzydłach drzwiowych jest możliwość zastosowania jednostronnego lub obustronnego wypełnienia nakładkowego. Można stosować wypełnienia wielu producentów, którzy oferują różnorodny design.
Profil skrzydła jest zaprojektowany w taki sposób, że po wklejeniu wypełnienia skrzydło drzwiowe jest zlicowane z ościeżnicą, tworząc jednolitą płaszczyznę. W systemie, oprócz zwykłych zawiasów nawierzchniowych, można stosować zawiasy ukryte lub zawiasy rolkowe.
W efekcie, drzwi mają jednolity, harmonijny kształt, a dzięki niewidocznym elementom konstrukcji nic nie zakłóca ich estetycznego wyglądu.
Nowe drzwi płaszczowe Ponzio już cieszą się dużym zainteresowaniem na rynkach zagranicznych, zwłaszcza niemieckim.

Zamów Wycenę