site rencontre gratuit sur le perreux sur marne

O Firmie

Firma SIMPROF PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWE

Firma "SIMPROF" istnieje od 1994 roku i od początku zajmuje się produkcją stolarki okiennej.

annonces rencontres sur saint dizier Nasza firma jest producentem okien i drzwi z PCV systemu VEKA oraz systemów aluminiowych w tym stolarki przeciwpożarowej w systemach PONZIO oraz ALUPROF.

Na swoje produkty posiadamy certyfikat autoryzacji wydany przez firmę VEKA, ALUPROF oraz PONZIO Polska zobowiązujący do optymalnej jakości swych wyrobów. A na stosowane w wyrobach szyby posiadamy certyfikat bezpieczeństwa wydany przez Instytut Szkła i Ceramiki uprawniający do stosowania znaku bezpieczeństwa.

W 2010 roku firma przeniosła się do nowo wybudowanej hali z częścią biurową, gdzie obecnie mieści się siedziba firmy. Jednym z podstawowych partnerów handlowych jest niemiecka firma VEKA, ALUPROF oraz PONZIO Polska.
Pozostali główni kooperanci firmy to:

  • ROTO FRANK – dostawca okuć.
  • WINKHAUS – dostawca okuć.
  • G-U – okucia, zawiasy.
  • PRESS GLASS – dostawca szyb.
  • GLASSOLUTIONS POLSKA – dostawca szyb.
  • PILKINGTON – dostawca szyb.
  • AGC FLAT EUROPE- dostawca szyb.

Wszyscy kooperanci posiadają na swoje wyroby odpowiednie atesty i certyfikaty dopuszczające do ich stosowania w budownictwie na terenie naszego kraju.

SIMPROF

w okresie kilkunastu lat działalności, wypracował wysoki standard produkcji okien.

seznámení s ukrajinskými ženami Maszyny i urządzenia nowej generacji tworzą kompletną linię technologiczną, komputerowy system przygotowania i optymalizacji produkcji okien oraz wykwalifikowana kadra inżynieryjno – techniczna, zapewnia produkcję na najwyższym poziomie.

Dobra organizacja produkcji gwarantuje ciągłą kontrolę jakości, począwszy od:

  • Analizy materiałów i surowców.
  • Przez kontrolę na poszczególnych etapach wytwarzania okien.
  • Po kontrolę jakościową gotowego wyrobu na specjalnym stanowisku kontrolno – pomiarowym.

“SIMPROF” kładzie również duży nacisk na fachowy i rzetelny montaż swoich produktów, wykonywany przez własne brygady montażowe. Brygady montażowe utworzone są z pracowników z wieloletnim doświadczeniem, którzy na bieżąco są szkoleni z technik montażu oraz stosowania nowych technologii i materiałów montażowych. “SIMPROF” pragnie podziękować wszystkim swoim dotychczasowym klientom za zakup okien w naszej firmie. Wiemy, że dzięki Państwa zaufaniu do naszego produktu możemy się stale rozwijać i doskonalić.

Natomiast wszystkim tym z Państwa, którzy stoją przed decyzją, na jakie okna się zdecydować, szczerze polecamy nasze produkty. Ich różnorodność wyrażająca się poprzez możliwość kompozycji kształtów, kolorów, rodzajów szyb i wielu innych elementów okien potrafią zaspokoić każde, nawet najbardziej wyszukane gusta.

Wszystko to oferujemy przy utrzymaniu przyjaznej dla klienta ceny produktów.

Zamów Wycenę