SOFTLINE 82 MD

Lancenigo-Villorba Nowy, innowacyjny system profili okiennych na praktycznie każdą kieszeń. Oszczędzając energię, szybko zarabia sam na siebie.

 

System profili okiennych VEKA o wielokomorowej geometrii(7 komór w profilu ramy i 6 komór w profilu skrzydła) oraz głębokości zabudowy 82 mm, zapewniający efektywność energetyczną na najwyższym poziomie (zakres od domu energooszczędnego po dom pasywny). Przy zastosowaniu szyby o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,7 W/m2K i liniowym współczynniku przenikania ciepła ψg=0,050 W/mK, uzyskamy dla całego okna Uw=0,91 W/m2K. Przy szybach o Ug=0,4 W/m2K i ψg=0,035 W/mK, uzyskamy Uw=0,7 W/m2K. Sam system profili charakteryzuje się współczynnikiem Uf =1,0 W/m2K.

Oszklenie trój- lub dwuszybowe o grubości szyb od 24 do 52 mm stwarza możliwość szklenia futryn i skrzydeł według indywidualnych potrzeb. Grubość ścianek zewnętrznych profila wynosi 3 mm (z tolerancją 0,2 mm), czyli parametr spełniający najwyższe standardy RAL – „Klasa A*” (PN-EN 12608).

 

Sprawdzone przez dziesiątki lat, godne polecenia wzmocnienia stalowe VEKA zapewniające doskonałą statykę, długookresowe zachowanie funkcji okna oraz bezpieczeństwo antywłamaniowe. W ramie komora ze wzmocnieniem stalowym zamkniętym, natomiast w skrzydle – ze wzmocnieniem otwartym podwójnie sfalcowanym.

 

Ramy i skrzydła wykonane w systemie okiennym  investigate this site SOFTLINE 82, następnie wyposażone w odpowiednie okucia, oszklenie i uchwyty, pozwalają uzyskać okna i drzwi w wysokim stopniu odporne na próby sforsowania przez włamywaczy. Kolorowe okna i drzwi to silne akcenty w architekturze fasady i wnętrza. Kilkadziesiąt wariantów kolorystycznych w połączeniu z ofertą wykończeń odwzorowujących drewno i aluminium, daje pełną swobodę działania projektantom, tym bardziej, że od wewnątrz i z zewnątrz wykończenie okna nie musi być takie samo.

Doskonałe właściwości izolacyjne profili spotkania singli warszawa SOFTLINE niwelują różnice temperatur w pomieszczeniach, zapewniając w ten sposób przytulną atmosferę. Potrójny system uszczelek skutecznie chroni przed przeciągami i przenikaniem zimna. Hałas znacznie obniża komfort mieszkania, a może okazać się nawet szkodliwy dla zdrowia. Już w wersji standardowej okna  SOFTLINE 82 świetnie chronią przed hałasem, a odpowiednio wyposażone – osiągają najwyższą klasę izolacji akustycznej.

 

Nowoczesne okna to opłacalna inwestycja: podnosi wartość nieruchomości oraz znacznie obniża wydatki na energię. Gładkie powierzchnie profili SOFTLINE 82 są odporne na zabrudzenia, łatwe w pielęgnacji i nigdy nie wymagają malowania.

 

 1. Łagodnie zarysowane kształty. Niższa wysokość konstrukcji pozwala na lepsze doświetlenie mieszkania.
 2. Wielokomorowa konstrukcja. Trzy komory zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną.
 3. Dwupowierzchniowe uszczelki zamocowane ze spadkiem 15 stopni licują się z profilem i gwarantują doskonałe odprowadzanie wody.
 4. Specjalna uszczelka z komorą chroni przed przenikaniem wilgoci i powietrza.
 5. Grubość ścianek profila odpowiada normom RAL.
 6. Idealnie gładkie powierzchnie z tworzywa całkowicie odpornego na oddziaływanie czynników atmosferycznych i starzenie się, nie wymagające malowania.
 7. Wrąb okuciowy usytuowany w osi 13 mm pozwala na zastosowanie mocniejszych elementów okuciowych.
 8. Specjalna konstrukcja wzmocnienia skrzydła gwarantuje idealną statykę i bezpieczeństwo.
 9. Dodatkowe użebrowanie ramy zapewnia stabilne zamocowanie zaczepów okuciowych.
 10. Doskonałe odprowadzanie wody zapewnia specjalna konstrukcja przedniej komory ramy.
 11. Układ trzech uszczelek (zewnętrznej, środkowej i wewnętrznej) doskonale izoluje hałas, wilgoć, zimno i przeciągi. Uszczelka środkowa jest solidnie zamocowana do ramy.

Zamów Wycenę